رنگ مبلمان در سال 2021

رنگ مبلمان در سال 2021 : هر ساله قبل از سال میلادی نو و جدید رنگ سال از طرف کمپانی پنتون اعلام می شود. طبق تحقیقا انجام شده رنگ سال در ل 2021 زرد و طوسی می باشد که رنگ زرد نماینگر امید به آینده می باشد و رنگ طوسی دعوت افراد به آرامش و صبوری می باشد. با مشخص شدن ترند رنگی سال جدید بسیاری از افرا هستند که به فکر تغییر دکوراسیون لوازم منزل خود می افتند و علاقه دارند تا وسیال آنها طبق مد روز خریداری شده و چیدمان شود. اگر شما از آن دست افرادی هستید که امسال به فکر تغییر مبلمان و سرویس ناهار خوری خود هستید باید بگوییم که بهتر است از رنگ سال ایده بگیرید و مبلمان خود را طبق آن خریداری یا سفارش دهید. در این مقاله تصمیم گرفته ایم تا مطالب جالبی را برای رنگ مبلمان در سال 2021 در اختیار شما قرار دهیم. اگر می خواهید مبلمان شیک و بروزی داشته باشید ما به شما فروشگاه اینترنتی هومر را پیشنهاد می دهیم که یک تولید ی مبل معتبر در عطاآباد واقع در آق قلا استان گلستان می باشد . تمامی لوازم این فروشگاه با مرغوب ترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به مشتریان عرضه می شود. همچنین می توانید مبل مورد نظر خود بصورت اختصاصی برای ساخت به این فروشگاه تولید مبل عطاآباد سفارش دهید. تا انتهای این مقاله همراه ما باشید و از مطالب این مقاله لذت ببرید:

رنگ مبلمان در سال 2021

همانطور که گفتیم رنگ طوسی و زرد گرم یا درخشان به عنوان رنگ سال 2021 انتخاب شده است .این رنگ در حال حاضر در خانه های بسیاری از افراد وجود دارد.طوسی همچنین در تقاطعی بین انسان و تکنولوژی و نوستالژی قرار دارد. حسی از نوستالژی که دوست داریم از زمان حال فرار کنیم و به گذشته برویم. به عقیده ویلیامز طوسی رنگی است که میان همه این جنبه ها تعادل ایجاد می کند. طوسی و زرد درخشان را در انتخاب و سفارش ساخت مبلمان خود فراموش نکنید.شما می توانید انواع مبل های راحتی مانند مبلمان چستر یا چستر قایقی را ترکیب این دو رنگ برای منزل خود در نظر بگیرید. همچنین از مبلمان استیل نیز نباید غافل شد می توانید اسکلت و چوب های مبلمان خود به رنگ طوسی سفارش دهید و پارچه مبلی خود را بصورت راه راه و ترکیب یاز رنگ زرد و طوسی و سفید برای صندلی های میزبان انتخاب کنید. در انتخاب مبلمان خود با رنگ های سال 2021 جسور باشید و رسیک کنید بگذارید منزلتات تغییر و تحول اساسی پیدا کند و روحیه تان عوض شود.خود را درگیر مدل های قدیمی و افکار ونظر دیگران نکنید سعی کنید نهایت سلیقه را در خرید مبل و انتخاب رنگ مبل خود به خرج دهید.

همچنین میتوانید با ساخت کاناپه های اسپرت و صندلی های تک نفره محیط دنجی را برای خلوت خود با رنگ های طوسی و زرد انتخاب کنید.

اگر می خواهید مبلمان به روزی داشته باشید و از خرید خود راضی باشید ما به شما فروشگاه اینترنتی هومر را پیشنهاد می دهیم . شما می توانید با ارسال عکس مبلمان مورد نظر خود سفارش ساخت مبل طبق سلیقه خود را به تولید کنندگان این فروشگاه دهید و در کوتاهترین زمان ممکن با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت تحویل بگیرید.

رنگ مبلمان در سال 2021

رنگ مبلمان در سال 2021

رنگ های سال ۲۰۲۱ نماد چه چیزهایی هستند؟

  • رنگ زرد انتخابی پنتون حسی مثبت و قدرتمند دارد. این رنگ احساسات متفکرانه و عمیقی را بر می انگیزد اما در نهایت وعده روزهای روشن و آفتابی را می دهد. برای روح انسان به ویژه در این روزگار ضرروی است که حس کند همه چیز روشنتر خواهد شد. رنگ زرد روشنایی پیام خوشبختی است و محقق شدن امیدها و آروزهایی درخشان را نوید می دهد.
  • رنگ خاکستری نمادی از عناصر جامد و قابل اطمینان است که پایه های محکم زندگی را می سازند. خاکستری ما را به یاد سنگریزه های کنار ساحل می اندازد و زرد پررنگ نماد خورشید و نوری است که بر این سنگ ها می تابد. زرد نماد نشاط و جسور بودن خورشید و خاکستری نماد ثبات و پایداری است. خاکستری در میان رنگ ها، رنگی است آرام و توامان استوار.

خرید مبل با رنگ سال 2021

یکی از کارهایی که برای بهتر شدن روحیه مان انجام می دهیم، ایجاد تنوع در زندگی است. این تنوع می تواند در محیط منزل و با تغییر دکوراسیون ایجاد شود. هر ساله طراحانی از کشورهای مختلف، ایده ها و روش هایی را به عنوان ترند آن سال مشخص می کنند. ترند یک سال برای موضوعات مختلفی برگزیده می شود؛ مانند، رنگ، طراحی داخلی، مبلمان و دکور. این ترند ها به گونه ای انتخاب می شوند که برای تمامی افراد با سلیقه های متفاوت مناسب هستند. به طور مثال تعدادی از افراد رنگ های روشن را ترجیح می دهند زیرا باعث ایجاد آرامش می شود و بالعکس برخی از افراد رنگ های جسورانه تری را انتخاب می کنند زیرا که شادی و سرزندگی به همراه دارند. بنا به این دلایل طراحان برای انتخاب ترند رنگ، طیفی از رنگ های روشن و تیره را معرفی می کنند.

سبک مبلمان در سال 2021

علاوه بر رنگ، هر ساله سبک هایی از طراحی داخلی به عنوان ترند سال انتخاب می شوند که هر یک از این سبک ها عناصر ویژه خود را دارند. برخی از آن ها مدرن بوده و برخی سنتی تر و ساده تر هستند. رنگ ها حال و هوای خاصی را به یک شیء می دهند و باعث می شوند بهتر بتوانیم خصوصیات آن شیء را درک کنیم. به همین جهت طراحان رنگ های خاصی را برای مبلمان به صورت جداگانه به عنوان ترند در نظر می گیرند که می توان با استفاده از توضیحات آن ترند، رنگ متناسب با محیط و حال و هوای خود را انتخاب کرد. هم رنگ زرد لیمویی و هم رنگ طوسی هر دو رنگ امسال هستند و برای اینکه بتوانید مطابق رنگ سال عمل کنید، بهترین حالت این است که هر دوی این رنگ ها را در کنار هم به کار ببرید و به قول معروف بایکدیگر ست کنید.

پس برای سال 2021 باید آماده شوید تا خانه تان را با ترکیبی از طوسی و زرد چیدمان کنید. ویژگی خوب رنگ طوسی این است که برای چیدمان و هماهنگ کردن دکوراسیون با آن کار سختی ندارید. طوسی یک رنگ خنثی است که با هر رنگ دیگری به خوبی هماهنگ می شود، از طرف دیگر زرد با انرژی خود می تواند رخوت و کسالت احتمالی استفاده از طوسی را جبران کند و فضایی با ثبات، پویا و متعادل ایجاد کند. برای چیدمان خانه با رنگ های سال 2021 می توانید رویه مبل ها -به ویژه مبل های راحتی- را به طوسی تغییر دهید و تا بهار یک شال مبل زرد درخشان و کوسن های زرد رنگ را به آن اضافه کنید.

همچنین در سال 2021 تقاضا برای محصولات ساخته شده با مواد طبیعی رو به افزایش است. طراحان تلاش می کنند تا ترکیبی ماهرانه و پیچیده از انواع بافت ها را بیابند. به طور مثال می توان چوب را با کوارتزیت یا سنگ مرمر و سرامیک را با بتن و فلز ترکیب کرد.

مبلمان با اشکال نرم و گرد، ترند سال 2021هستند. نرمی و منحنی بودن اشکال، مد دهه 70 را به ما یادآور می شود. با استفاده از این سبک، فضای داخلی راحت تر و ظریف تر به نظر می آید.