انتخاب بهترین گزینه طراحی سایت وکلا برای شما

سه دسته به جهت طراحی سایت وکلا وجود دارد که به طور معمول در جامعه حقوقی به کار گیری می شود. هزینه های شما ثابت، اندک و قابل پیش بینی است. نظارت بها به طور معمول بالا، متغیر و ناپایدار است. خیلی کم.

تعهد بلندمدت گزینه نیاز نه معمولا

مسئولیت های شما محتوا را بنویسید یا به یک شخص ثالث اقتدار دهید تا آن را برای شما بنویسد. نظارت های ماهانه بنویسید. محتوا را بنویسید یا این که به شخص ثالث اذن بدهید تا آن را برای شما بنویسد، طراحی، اصلاح کد، تعیین نرم افزار و افزونه و به روز رسانی، پشتیبان گیری، نگهداری گواهی امنیتی و امنیتی، به روز رسانی تجربه کاربر.

پشتیبانی ویژه حقوقی بله بستگی به تاکسی و توافق دارد. خیر

از پیش بهینه شده به جهت شرکت های حقوقی بله خیر نه

ساخته شده تنها به جهت وکلا بله

راهنمای محتوا گنجانده شده می باشد بله بستگی به ماشین کرایه ای و توافق دارد. خیر

به جهت شما انجام شد راه اندازی و طراحی بله بستگی به آژانس و توافق دارد.

به روز رسانی های طراحی عصر ای گنجانده شده میباشد بستگی به آژانس و توافق دارد. خیر

مدل LawLytics طراحی وب سایت موسسه حقوقی

با رویکرد مبتنی بر محتوا که مورد علاقه وب سایت گوگل است، موفقیت وکلا را آسان می کند. این پلت فرم منحصرا به جهت وکلا طراحی شده است. به طور خودکار مؤثرترین UX را ایجاد می کند و اساسی نهایی استانداردها و بهترین طریق ها مطابقت دارد. این فعالیت فنی و حدس و گمان را حذف می کند، براین اساس تنها کاری که بایستی انجام دهید این است که وارد شوید و محتوا بنویسید (یا از فرد ثالث بخواهید آن را برای شما بنویسد).

ما در شرکت دیجیتال مارکتینگ سورنا طراحی، منش اندازی، راه اندازی، میزبانی، حفظ و به روز رسانی طراحی وبسایت وکالت را به جهت شما انجام می دهیم. ما به شما یاد خوا‌هیم داد که چگونه از این پلتفرم به جهت نشر محتوایی استعمال نمایید که مشتریان نو را جذب و تبدیل می نماید و راهکار و پشتیبانی مداوم از شما ارائه می دهد.